tarafından soruldu

Bugünlerde nasıl bir fotoğraf görmek isterdim?

Türkiye’nin sayılı zenginleri özellikle de AK Parti döneminde zengin olanlar hep beraber kamera karşısına geçmiş ve bozdurabildikleri kadar dolarlarını bozdurduklarının makbuzlarını gösteriyorlar ve halkı teşvik ediyorlar.
Meclis ve Meclis dışı bütün partiler bir araya gelmiş ve bizim kendi kavgamız aile içindedir bu emperyalist bir saldırıdır ve bu saldırıyı hep beraber göğüsleyeceğiz ne gerekiyorsa yapacağız hükümetle hesabınımızı sandıkla hallederiz… Ülkenin cezalandırılmasına izin vermeyiz.
Lüks araçlara binen bürokratlar Belediye başkanları Halka örneklilik teşkil etsin diye değeri 200 bin TL’yi geçmeyen araçlara binmeye başlarlar… Gereksiz ne kadar etkinlik varsa iptal ederler ve vatandaşa bu güveni aşılarlar.
Alışveriş merkezlerinin sahipleri başta olmak üzere kiralamayı dolar cinsinden yapan kimler varsa acilen TL’ye dönmeli…Bunu paylaşmalı ve esnaf her anlamda rahatlamalı.

Hükümet yetkilileri kendi özeleştirilerini yaparak emperyalist olan görüşü ne olursa olsun ehil olan farklı sesleri kamuoyu önüne çıkarmalı ve bir vatandaşın kafasındaki soruları cevaplamalı.

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
...