tarafından soruldu

$BTC Değerlendirme.  Bitcoin Flood 1/5

 Bitcoin'de dirençleri yıkarak geçtik 5800$ seviyesine kadar bence güzel olsa da yeterli olmayan bir volume ile oldu bu fakat sonrasında aranan(5k seviyesine yükseldiğimizden daha yüksek bir volume) volume ile bir yükseliş yakaladık.


Aylık baktığımızda volume devasa gözükmedi ama bu bile satış baskısının azaldığını gösterdi ; bu volume ile neredeyse sert düzeltme olmadan pump üstüne pump gördük. Fakat Bitcoin insanlar arasında homojen dağılmaya başlıyor artık ; olumlu.


Parabol olacak mı herkesin beklediği şekilde ? Bu soruya olumlu cevap verme konusunda artık biraz çekimserim. Farklı ve güvenmesi daha karmaşık şekiller ile bu yükseliş gerçekleşebilir. Fakat parabol olacak ise ; 2021 sonuna en az 60.000$.


Yazın Bitcoin'e bir düzeltme bekliyorum. Bu düzeltme 5800-6200$'dan dönerse acelemiz olduğunu ve yolumuzun çok uzun olmasa da Bitcoin'in yatırımcıları mutlu edeceğini düşündüğüm seviyelere çıkacağını düşünmeye başlarım.

2024'te bir Blok Ödülü Yarılanması daha olduğu için 2021'nin çok sert yükselişlere gebe olmayacağını da aklımın bir köşesinde tutuyorum. Fakat 2024-2025'te Bitcoin'in 200.000$'dan daha aşağı bir fiyatta olması beni şaşırtacak. $ALTS ?

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
...