tarafından soruldu
Zamanı geldiğinde Pundi x'in yükselişi öyle %30'lar 40'lar gibi olmaz. Çok çok büyük bir yükseliş kaydeder. Piyasaya göre Pundi x şu an zaten %60 geride. Bunun sebeplerini çoğunuz biliyor. FX Convert konusu. FX'e çevrilen NPXS'ler yakılmaya başlanınca fiyat dengeleyecek.

Bu FX convert olayı sebebiyle NPXS'e (Alıcılar, Convert yapsınlar diye) ilgili çevreler ve Pundi x ekibi tarafından devamlı satış baskısı uygulandı. Ama takdir ediyorum alıcılar da artık uyanık. Yemediler bu yemi, fazla Convert etmediler.Convert edilmedikce de satış baskısı arttı

Sürecin sonunda elinizdeki tüm NPXS'ler NPXSFX'e dönüşecek. Kalıcı olan kripto FX değil. NPXSFX'lerdir benim tahminime göre. Pundi x fiyatı ne zaman patlama yapabilir. En çok merak edilen soru bu. Benim tahminim bir kaç defa yazdığım gibi 6 ay içinde.

Çünkü bu süre zarfında ne kadar FX 'e dönüş olmuş netleşecek ve convert edilen NPXS miktarı da yakılmış olacak. O zaman NPXS hem piyasaya ayak uyduracak hem de kendi değeri nerede ise oraya yükselecektir.

Bu süre zarfında elimizde tuttuğumuz NPXS miktarı ile boşuna beklemöiş olmuyor muyuz? Evet bir nevi öyle ama NPXS'nin bir anda fırlama durumu var bu bir. İkincisi ise dikkat ederek saat saat takip ederek, NPXS'leri satıp yükselebilecek olanlara girerek aeada para kazanabilirsiniz

Fakat bu uzmöan işidir. Bunu tecrübesiz kimseler yaparsa, ...Pirince giderken bulgurdan... olma durumunu unutmasın...

Elinde holo tutanlar ise devamlı takip etsin. Holo riskli bir kripto ama çok büyük kazançlar da sağlama potansiyeline sahip. Hepiniz biliyorsunuz. Bu konuda çok açıklamam var. Holo satın demedim. Almayın demedim demiyorum. DİKKATLE TAKİP EDİN diyorum. Bu kısmı iyi anlayın.

Pundi x (NPXS) yazı dizisi (flood) sonu.

Cevabınız

Görüntülenecek adınız (isteğe bağlı):
Gizlilik: E-posta adresiniz yalnızca bu bildirimlerin gönderilmesi için kullanılacak.
İstenmeyen Reklam Koruması:
Gelecekte bu doğrulamadan kurtulmak için, lütfen giriş yapınız veya kayıt olunuz.
...